Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Страйк шахтарів на Луганщині: прокуратура відкрила кримінальне провадження через невиплату зарплати

У Лисичанську вже другу добу страйкують гірники.

Лисичанська місцева прокуратура відкрила кримінальне провадження через безпідставну невиплату зарплати гірникам шахти ім. Капустіна ПАТ "Лисичанськвугілля", хід розслідування перебуває на контролі керівництва прокуратури області.

Про це повідомили у прес-службі прокуратури Луганської області.

"16 липня 2017 року гірники шахти ім. Капустіна ПАТ "Лисичанськвугілля" після закінчення 1-ї зміни не покинули робочі місця та розпочали страйк", - йдеться у повідомленні.

Як з'ясувалося, до шахтарів спустились заступники генерального директора та голова профспілки шахти ім. Капустіна, які пояснили причини затримки невиплати заробітної плати та пообіцяли сприяти у вирішенні цього питання.

Наразі у шахті перебуває 36 шахтарів, яких профспілка забезпечує продуктами харчування. Також зазначається, що на території шахти чергують медики. Робота шахти призупинена.

Нагадаємо, нещодавно стало відомо, що шахтарі окупованого Донбасу готуються до масових протестівВ окупованих районах Донецької області зростають протестні настрої. Про це у своєму Facebook повідомив народний депутат, керівник групи "Інформаційний опір" Дмитро Тимчук.

"Серед населення тимчасово окупованої території Донецької області зростають протестні настрої, пов'язані з фактичним припиненням роботи основних вугільних підприємств у результаті "націоналізації", - написав він.

З урахуванням втрати ринку збуту на підконтрольній території Україні, вирішення проблеми в найближчій перспективі немає, зазначив Тимчук. Це, зокрема, призвело до затримок виплат пенсій і заробітної плати на підприємствах, що працюють.

Залиште свій коментар

Вибір редакції