Стрілянина на військовій базі у Флориді. США призупинили підготовку 300 саудівських льотчиків

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Загалом в США перебувають 85 студентів з з Саудівської Аравії

Влада США призупинили льотну підготовку близько 300 студентів з Саудівської Аравії після стрілянини на базі ВМС у Флориді.

Про це повідомляє RTVI з посиланням на агентство Reuters.

Лейтенант ВМС США Андріана Дженуальді заявила, що заборона на польоти торкнувся трьох військових об'єктів, зокрема авіабази ВМС США Пенсакола і Мейпорт в штаті Флорида. Там навчаються студенти з Саудівської Аравії. Вона додала, що поки невідомо, коли скасують цю заборону. За її словами, студенти з інших країн уже стали до занять з льотної підготовки.

Зараз в США перебувають близько 850 студентів з Саудівської Аравії, які приїхали для проходження військової підготовки.

Як повідомлялося, на військово-морській базі озброєний чоловік стріляв по всіх, кого бачив. Нападник устиг застрелити трьох американських солдатів, а сам став четвертою жертвою інциденту. Крім цього, поранено ще близько десяти осіб. На Пенсаколі працюють понад 16 000 військових та 7,400 цивільного персоналу. Це одна з найвідоміших військово-морських баз ВМС США, вона простягається узбережжям на південний захід від центру Пенсакола і грає ключову роль в економіці навколишнього району.

Відео На Перл-Гарборі моряк вистрелив у трьох чоловіків, а потім застрелився сам

Вогонь відкрив американський моряк, який проходив службу на підводному човні USS Columbia. Судно саме проходило технічне обслуговування на верфі Перл-Гарбора, коли один з матросів несподівано розпочав стрілянину. Вистрелив у трьох чоловіків, а потім застрелився сам.  

На Перл-Гарборі моряк вистрелив у трьох чоловіків, а потім застрелився сам

Залиште свій коментар

Вибір редакції