Стрілянина по дітях у Козині: постраждалий хлопець розповів подробиці інциденту

Дата публікації
Стрілянина по дітях у Козині: постраждалий хлопець розповів подробиці інциденту

Батьки постраждалого хлопця шоковані тим, що сталося

Одному з хлопців охоронець поцілив у сідницю.

У селищі Козин на Київщині з розкішного особняка стріляли у дітей з дробовика за те, що вони купалися у водоймі біля будинку, власником якого є колишній заступник директора "Укрспецпекспорту" Георгій Мазуров. Натомість у міліції твердять: те, що стрілянина справді була, ще треба довести, ідеться в сюжеті ТСН.19:30

12-річний Валя на камеру демонструє сліди нещодавної пригоди. Він з друзями купався в річці, аж раптом вирішили стрибнути з місточка на іншому березі, але те, що над ними свистять кулі, зрозуміли не одразу. 

"Там був охоронець, він там щось копався. Я почув якийсь звук. Він взагалі нічого не попереджав, стріляв, нічого не кажучи. Я почув спочатку звук, а потім, коли був у воді, відчув біль", - розповідає постраждалий хлопець. 

Батько ж пораненого хлопця каже, що шокований тим, що сталося. Він розповів, що після інциденту його запросила до маєтку сімейна пара, назвалися господарями та все заперечували, охоронця чоловік теж бачив. 

"Проникаюче поранення правої сідниці, діаметр - 3-4 мм, стан задовільний. Добре, що влучили в сідницю", - розповідає чоловік.

Власником будинку є Георгій Мазуров. Відповідна інформація зазначена у Земельному кадастрі, це також підтвердив і нардеп Антон Геращенко. За часів Януковича Мазуров був заступником директора державної компанії з торгівлі зброї. Із журналістами спілкуватися у маєтку відмовилися. 

У селі Козин на Київщині з розкішного особняка стріляли у дітей з дробовика

У селі Козин на Київщині з розкішного особняка стріляли у дітей з дробовика

Натомість у міліції кажуть, що їм господар двері відчинив, навіть дозволив оглянути будинок, навіть з охоронцем вони поспілкувалися. Той твердить, що він у дітей не цілив. 

За фактом стрілянини розпочали кримінальне провадження за статтею навмисне завдання легких тілесних ушкоджень. У разі визнання охоронця винним йому загрожує до семи років позбавлення волі.

Нагадаємо, що раніше Геращенко "злив" дані власника маєтку у Козині, де охоронець стріляв у дітей.

Кореспондент ТСН Тетяна Фруктова

Наступна публікація