Студента виключили з КПІ за руйнування пам'ятника Леніну в Києві

Комісія ректорату майже одноголосно проголосувала за його виключення з формулюванням: "за дії, які не відповідають високому званню студента".

4 червня студента 5-го курсу хіміко-технологічного факультету Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут" Івана Срібного, який проходить по справі за руйнування пам'ятника Леніну в Києві, виключили з вишу.

Про це повідомили у прес-службі Всеукраїнського об'єднання "Свобода".

12 травня у КПІ надійшов лист із прокуратури, в якому повідомлялося про те, що хлопець брав участь у пошкодженні пам'ятника Леніну 30 червня 2009 року. Комісія ректорату майже одноголосно проголосувала за його виключення з формулюванням: "за дії, які не відповідають високому званню студента".

Офіційне виключення відбудеться у понеділок, 7 червня, коли рішення комісії підпише ректор.

Як повідомлялося, 28 травня 2010 року відбулося судове засідання у справі щодо Миколи Коханівського, Андрія Тарасенка, Олександра Задорожного, Богдана Франта та Срібного, які обвинувачуються у пошкодженні пам'ятника Леніну на Бессарабській площі. Наразі суд тільки прийняв справу до розгляду. 17 червня на 15 годину призначене перше судове засідання.

Читайте також:

У Києві Леніна поставили на коліна

У Луганську з'явилися білборди з Леніним

Бійка за пам’ятник Леніну в Києві

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: