Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Студентам дозволили навчатися одночасно за кількома спеціальностями. На бюджеті – лише на одній

Студентам дозволили навчатися одночасно за кількома спеціальностями. На бюджеті – лише на одній

Міносвіти затвердило умови прийому на навчання до закладів вищої освіти України в 2020 році.

Українські студенти матимуть право навчатися одночасно за кількома спеціальностями, навіть у різних вищих навчальних закладах. Проте за державним замовленням – лише на одній спеціальності.

Про це йдеться в затверджених Міністерством освіти і науки умовах прийому на навчання до закладів вищої освіти України в 2020 році.

Щоб претендувати навчатися за держзамовлення чи за рахунок місцевих бюджетів, абітурієнт, який хоче отримати ступінь бакалавра (магістра медичного, фармацевтичного або ветеринарного спрямувань) на основі повної загальної середньої освіти повинен набрати під час вступу щонайменше 125 балів.

Проте для окремих спеціальностей мінімальні прохідні бали набагато вищі. Зокрема, для медичних спеціальностей мінімальний бал для другого і третього конкурсних предметів - не менше 150 балів; для юридичних спеціальностей, міжнародних відносин і публічного права та адміністрування - 140 балів; для спеціальності фармація, промислова фармація - 130 балів.

 

Відео Як школярам тренувати пам’ять і працювати з великими обсягами інформації - поради Олександра Авраменка

У нас в гостях Олександр Авраменко - мовознавець, доцент Київського університету імені Бориса Грінченка. Школярі навіть у початковій школі мають достатньо щільний розклад та  повинні опановувати величезну кількість інформації. А особливо актуальним це стає під час підготовки до іспитів або ЗНО. Як вчитися, щоб перед іспитами не хапатися за голову, за допомогою  яких прийомів можна покращити запам’ятовування інформації - дивіться розмову з експертом.   

Як школярам тренувати пам’ять і працювати з великими обсягами інформації - поради Олександра Авраменка

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції