Студентам дозволили здобувати другу вищу освіту одночасно із першою

Студенти першого та другого курсів зможуть крім основної вищої освіти навчатися на "бакалавра" з культурних, гуманітарних чи соціально-політичних наук.

Міністерство освіти і науки України дозволило студентам здобувати одночасно другу вищу освіту. Зокрема студенти першого та другого курсів зможуть крім основної вищої освіти навчатися на "бакалавра" з культурних, гуманітарних чи соціально-політичних наук. Наказ про затвердження Примірного положення про міжгалузеву індивідуалізовану гуманітарну освіту (МІГО) підписав міністр Іван Вакарчук, повідомляє прес-служба Міністерства.

Таке право отримають лише університети, що відповідають вимогам участі в експерименті та подадуть його програму. Останній день подання до Міносвіти заявок на запровадження МІГО - 1 травня 2010 року.

Для зарахування на програми МІГО студенти повинні подати відповідну заяву до приймальної комісії вищого навчального закладу до 10 вересня. Право на навчання мають студенти, що мають середній бал успішності не нижче 4,0. Термін навчання за програмами МІГО становить 3 роки (180 кредитів ECTS).

Студенти, які виконали навчальний план та успішно склали державну атестацію на програмах МІГО, отримують диплом державного зразка про вищу освіту освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавра. У додатку до диплома зазначається, що освіта здобута за програмою МІГО.

Читайте також:

Януковичу доведеться звільнити 100 тисяч вчителів

Янукович пообіцяв повернути в школи "десятирічку"

Кабмін заборонив школярам та студентам навчатися по суботах

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: