Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Студенти столичного Інституту декоративно-прикладного мистецтва та дизайну жаліються на те, що їм не дають нормально вчитися, а вуз хочуть приватизувати.

Страйк студентів проти керівництва київського вузу
ТСН.ua
Студенти київського вузу почали страйк проти керівництва
Студенти Київського державного інституту прикладного мистецтва і дизайну імені Бойчука почали страйк проти дій керівництва навчального закладу.

Акція протесту почалася у середу, 21 жовтня, і продовжиться 22 жовтня. Студенти пообіцяли страйкувати доти, доки не буде звільнено їхнього ректора Володимира Ляхоцького.

Про це ТСН.ua повідомила мати однієї зі студенток вишу. За її словами, студенти оприлюднили одразу кілька претензій до керівництва.

По-перше, керівництво навчального закладу звинувачують у тому, що воно не дозволяє студентам нормально вчитися. Зараз у приміщенні вузу, за словами жінки, проходить ремонт, і молоді люди фактично позбавлені можливості вивчати профільні предмети - малювання та інші, адже не мають доступу до майстерень. Пізніше учасники акції протесту розповіли, що ніякого ремонту не проводиться, а всі майстерні насправді зруйновані.

Крім того, за словами жінки, керівництво інституту не віддає батькам студентів-контрактників підписані ще два місяці тому контракти, чим порушує їхні права. За словами матері студентки, незважаючи на обіцянки перетворити вуз на університет, зараз розглядається питання про його перетворення на коледж.

Причин цього ніхто не пояснює, але деякі студенти підозрюють, що так навчальний заклад буде легше приватизувати.

Також студенти незадоволені тим, що їм підвищили плату за гуртожиток - зі 110 до 195 гривень на місяць.

Пізніше стало відомо, що студенти також страйкують через звільнення майже 60 викладачів, яких змусило залишити роботу керівництво вузу, і це є чи не головною причиною страйку.

Викладачі також беруть участь в акції протесту.

Читайте також:

Більшість абітурієнтів можуть позбавити позаконкурсного вступу

В одеському університеті мили підлогу жовто-блакитним прапором

В українських вузах збільшили кількість бюджетних місць

Залиште свій коментар

Вибір редакції