Студенти погрожують Кабміну судом

Студенти вимагають скасування Постанови Кабміну про призупинення пільгового проїзду студентам з 28 червня по 28 серпня.

Українська асоціація студентського самоврядування (УАСС) вимагає скасування Постанови Кабінету Міністрів України, згідно з якою пільговий проїзд студентам призупиняється з 28 червня по 28 серпня. Про це заявив голова секретаріату УАСС Олексій Кляшторний при передачі позовної заяви до Господарського суду міста Києва.

За його словами, постанова Кабміну суперечить 9 статті Закону України “Про сприяння соціальному становленню молоді в Україні”, яка гарантує учням і студентам пільги на проїзд по території України залізничним, водним, автомобільним, міським (крім таксі) транспортом впродовж усього року.

“У липні та серпні більшість студентів проходять практику, яка є офіційною частиною навчального процесу, а тому вони мають повне право користуватися знижками на проїзд”, - вважає О.Кляшторний. Крім того, додав він, “студентам пільги потрібні й для поїздок на відпочинок, адже держава повинна дбати про збереження їх здоров’я.”

За словами О.Кляшторного, проблема пільг порушувалася студентськими організаціями неодноразово. Востаннє – на парламентських слуханнях, присвячених проблемам молоді 20 грудня 2006 року. Тоді ж віце-прем’єр-міністр Дмитро Табачник пообіцяв, що питання пільг буде вирішено до кінця навчального року.

Голова секретаріату УАСС зазначив, що у разі бездіяльності Кабміну наступним кроком асоціації буде подання цивільних позовів. Він закликав надсилати на адресу організації квитки, які студенти придбали за повну вартість.

Інформаційну підтримку позову пообіцяла забезпечити Студентська рада Києва, заявила прес-секретар ради Мар’яна Манакова.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: