Студенти університету Шевченка вимагають позбавити Лукашенка звання почесного доктора

Дата публікації
Перегляди
875
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Студенти університету Шевченка вимагають позбавити Лукашенка звання почесного доктора

Фото: ТСН.ua

Присутність Лукашенка серед почесних докторів підриває авторитет КНУ, вважають його студенти.

Студенти та випускники Київського національного університету імені Тараса Шевченка просять скасувати Олександру Лукашенку звання почесного доктора КНУ. Наразі вони збирають підписи і вже звернулися із таким проханням до ректора та членів вченої ради. 

З'явився оприлюднений текст звернення. Кожен студент або випускник КНУ може долучитися до ініціативи, вписавши у звернення свої дані. 

"Ця особа (Олександр Лукашенко - ред.) не є прогресивним державним і політичним діячем та не заслуговує на високе звання почесного доктора. Ми переконані, що присутність Лукашенка серед переліку почесних докторів університету кидає тінь на репутацію цього звання та підриває авторитет університету як провідного закладу вищої освіти", - йдеться в тексті. 

Лукашенка зробили почесним доктором КНУ 5 листопада 2009 року. Згідно із Положенням про звання, воно присвоюється видатним вітчизняним і зарубіжним вченим, прогресивним державним і політичним діячам, які отримали світове визнання, за вагомий особистий вклад у розвиток науково-технічних знань...

Ініціативу щодо позбавлення Лукшенка звання започаткувала випускниця філософського факультету КНУ імені Тараса Шевченка Олена Нікуліна.

"Поки що це звернення від випускників та студентів, але я дуже сподіваюсь, що до нас приєднаються аспіранти, викладачі та працівники університету. Як тільки всі бажаючі підпишуть звернення, ми передамо його до університету", - написала вона. 

Дякую всім, хто хоче долучитись до звернення до Ректора та Вченої Ради Київський національний університет імені Тараса...

Опубліковано Olena Nikulina Четвер, 13 серпня 2020 р.

Нагадаємо, Європейський Союз засудив вибори президента Білорусі, які відбулися 9 серпня, назвавши їх "ані вільними, ані справедливими". ЄС закликав негайно та беззастережно звільнити всіх затриманих.

Наступна публікація