Студенти ветеринарного технікуму на камеру вбили цуценя і виклали відео у Мережу

Студентів і викладача чекає суд.

В Олександрії, на Кіровоградщині, четверо студентів, майбутніх ветеринарів, під керівництвом свого викладача просто на території аграрного технікуму жорстоко вбили, а потім розчленували цуценя. Увесь процес зафільмували та виклали в Інтернет. Це збурило все містечко.

Біля приміщення аграрного технікуму збираються обурені волонтери. Прийшли до директора технікуму з єдиною вимогою - покарати винних.

"Я віддавала цьоє цуценя. Вона нас завіряла, що бере мамі в село собача. Виходить, я своїми руками теж вбила цю тварину. Я теж вважаю себе винною", - каже волонтерка.

Відео жорстокого вбивства тварини з‘явилося в інтернеті напередодні. На ньому студенти першого курсу в присутності свого викладача спочатку топлять цуценя в пакеті з водою, а потім розчленовують і знімають шкуру.

Директор технікуму запевняє, жодним навчальним планом проведення розтину, а надто жорстоке вбивство тварин, не передбачено. Керівник технікуму не приховує свого обурення і визнає - саме педагог став натхненником жорстокості.

На Кіровоградщині четверо студентів жорстоко вбили і розчленували цуценя

Майбутні ветеринари зробили це під керівництвом викладача, зняли це на відео і виклали в інтернет. Під стінами університету збираються активісти. Вони вимагають покарати студентів. Директор запевняє, що жодним навччальним планом проведення розтину не було заплановано. Винних студентів забрали додому батьки, адже бояться розправи. Викладача же від робити відсторонили.

"Цуценя було живе. Все умертвіння проходило в його присутності. Як студенти сказали – нам пообіцяли за це п‘ятірки",- розповідає директор.

У своїх письмових поясненнях і студенти, і викладач перекладають провину одне на одного. Утім, поява жорстокого відео в інтернеті за їхньої участі вже спричинила ланцюгову реакцію і породила нову жорстокість.

"Студенти, я їх не виправдовую, але студенти вчора вранці їх переловили і побили", - додає директор технікуму.

Студентів, які фігурували у скандальному відео, нині в технікумі немає. Напередодні їх додому забрали батьки, адже бояться розправи з боку інших дітей. Від роботи відсторонили і викладача.

"На місце події відправлена слідчо-оперативна група для з‘ясування всіх обставин та відкрито кримінальне провадження – "жорстоке поводження із тваринами", - зазначають у поліції.

Волонтери, під опікою яких перебуває понад 300 безпритульних тварин, твердять, що тепер ретельно контролюватимуть, куди забирають їхніх вихованців.

Після розслідування і суду, студентів-ветеринарів, які жостоко вбили та розчленували цуценя, планують відрахувати без права поновлення. З рештою майбутніх ветеринарів попрацюють психологи та правники.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: