Студентів "добровільно" водили працювати на тестовому відкритті "Олімпійського"

До державної справи студентів долучали безкоштовно та погрожуючи відрахуванням.

Для перевірки міцністі споруди головної арени Євро-2012, НСК "Олімпійський", і того, як волонтери працюватимуть під час майбутнього Чемпіонату Європи з футболу, стадіон відкрили у тестовому режимі та стягнули кілька тисяч студентів.

Замість навчання молодь обшукували, нишпорили по їхніх сумках. І головне - до державної справи першокурсників столичного інституту дизайну долучали абсолютно безкоштовно.

"Студенти висловили бажання піти на стадіон подивитися в якому стані він на сьогоднішній час знаходиться", - розповів викладач інституту дизайну та декоративного мистуцтва Валентин Голуб.

Справа хоч і державна, але поява журналістів на інститутському подвір'ї чомусь засмутила викладачів. Вони так і не змогли пояснити, чи то їх попросили зібрати студентів, чи то - наказали згори.

І, як з'ясувалося, до перевірки на міць "Олімпіського" долучали не лише студентів-дизайнерів.

На камеру, усі як один, запевняють, що прийшли за власним бажанням. Та примітною деталлю стало те, що добровольців перевіряли за списками. Студентські активісти запевняють, що підстава є.

"Ректорат інституту імені Бойчука оголосив, що небажаючі йти будуть занесені до чорного списку. Будуть писати пояснювальні, а потім будуть розмовляти з ректором з приводу відрахування", - розповів активіст студентського профспілкового комітету Дмитро Мирончук.

У свою чергу в прес-службі стадіону запевнили, що усі, хто перевіряє міць споруди, - швидка, "Беркут", пожежники - працюють задурно.

Читайте також:

На відкриття "Олімпійського" квитки коштують по 100 доларів

Стали відомі подробиці відкриття НСК "Олімпійський"

НСК "Олімпійський" зароблятиме 10-12 мільйонів доларів на рік

Відео"Олімпійський" відкрили!

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: