Студентів на бюджеті стане менше - Ніколаєнко

Міністр освіти й науки Станіслав Ніколаєнко прогнозує скорочення новим складом Кабміну розмірів державного замовлення на навчання студентів у ВНЗ.

Станіслав Ніколаєнко
УНІАН
Станіслав Ніколаєнко впевнений, що міністр, який його змінить, не зможе забезпечити можливість навчатися за державний кошт для такої самої кількості студентів.
Міністр освіти й науки Станіслав Ніколаєнко прогнозує скорочення новим складом Кабінету міністрів розмірів державного замовлення на навчання студентів у вищих навчальних закладах. Про це сказано в повідомленні прес-служби Соціалістичної партії, на яке посилаються "Українські Новини"

.

"Те, що буде скорочено держзамовлення, я вам гарантую: хто на наступний рік підніме держзамовлення до 66%, а в 2009 до 70%, як я планував? В уряді Тимошенко я ледве вибив 51%", - цитує слова Ніколаєнка прес-служба.


Міністр укотре зауважив, що він - прихильник отримання громадянами безкоштовної освіти.


Як відомо, Станіслав Ніколаєнко - кандидат у депутати Верховної ради від Соціалістичної партії, яка не пройшла в парламент, відповідно до результатів виборів Ради.


Відповідно Станіслав Ніколаєнко, судячи з усього, втратить міністерський портфель.


Соціалістична партія обіцяла збільшити кількість студентів вищих навчальних закладів, які навчаються за кошти державного бюджету, до 75% протягом 3 років у разі проходження у Верховну раду.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: