Студентів змусять навчатися по суботах і зменшать канікули

Керівникам вищих навчальних закладів рекомендовано впровадити шестиденний робочий тиждень, додаткові заняття, а також скорочення тривалості зимових канікул.

У зв'язку з тритижневим карантином в навчальних закладах України через епідемію грипу Міністерство освіти України рекомендує вузам проводити навчання студентів додатково по суботах, ущільнити графік навчання, а також скоротити зимові канікули.

Про це йдеться в рекомендаціях Міністерства освіти, які роз'яснюють указ "Про тимчасове припинення навчального процесу в навчальних закладах та установах освіти" зі змінами, внесеними наказом МОН від 2 листопада.

Згідно з пунктом 1.3 зазначеного наказу, керівники вищих навчальних закладів, незалежно від форми власності та підпорядкування, зобов'язані розробити заходи з відпрацювання занять після нормалізації епідемічної ситуації згідно з навчальними планами.

"З метою забезпечення виконання в повному обсязі навчальних планів першого семестру 2009/2010 навчального року рекомендуємо керівникам вищих навчальних закладів, після відновлення занять, внести корективи в графіки навчального процесу денної форми навчання, передбачивши, зокрема, до кінця поточного року шестиденний робочий тиждень, ущільнення розкладу навчальних занять за рахунок проведення додаткових занять, а також скорочення тривалості зимових канікул і перенесення початку занять у другому семестрі 2009/2010 навчального року ", - йдеться в рекомендаціях Міністерства освіти.

Крім того, Міністерство рекомендує під час оголошених канікул, по можливості, організувати дистанційне навчання із застосуванням інформаційно-комунікаційних технологій.

Читайте також:

В Україні стартувала вакцинація проти свинячого грипу, але вакцини немає

В Києві закрили найпотужнішу лабораторію з діагностики свинячого грипу

Тимошенко порадила українцям ставитись до кризи й епідемії з гумором

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: