Студентки журфаку подарували Януковичу календар, як у Путіна

Календар для Віктора Януковича назвали "12 запитань до президента". Однак питання ставилися серйозні.

Наслідуючи приклад російських колег, студентки Київського Інституту журналістики зробили свій календар для президента Віктора Януковича. Подарунок назвали "12 запитань до президента". Поки є тільки 6 сторінок календаря.

На календар було витрачено приблизно 2000 гривень, якими студенти скинулись.

Дівчата поставили такі питання президенту: "Коли буде доступне житло для молодих сімей?", "Що робити з президентом, який не виконує своїх обов'язків?", "Коли ВНЗ почнуть давати практичні знання?", "Коли чиновники почнуть нести відповідальність за хабарі? ", "Смерть Ігоря Інділо: службова халатність? ", "Де інфраструктури до Євро-2012? ", "Як забезпечити чесне вступ до вузів?", "Чому Україна впала в рейтингу свободи преси на 131 місце?", "Хто вбив Георгія Гонгадзе?", "Скільки ще ми будемо знущатися над Конституцією?", "Чи залишиться українська мова єдиною державною?", " Журналістика - не проституція. Правда?".

Як виявилося, хлопцям-організаторам і дівчатам-моделям не давав спокою проект московських студенток - еротичний календар для Путіна. Наші вирішили показати, що відносяться до своєї професії дуже серйозно, і будуть сприймати владу тільки критично.

Метою свого проекту організатори вважають захист честі професії журналіста.

У масовий друк календар випускати не планують - грошей немає, а від спонсорства організатори відмовилися. Роздрукувати ж один такий екземпляр коштує близько 60 гривень.

Щодо плагіату, один з організаторів заходу відповів, що подібні календарі повинні стати своєрідним флешмобом для всіх журфаків країн пострадянського простору. Оскільки, молодим журналістам є про що питати у влади.

Читайте також:

Українки створили еротичний календар для Путіна й Мєдвєдєва

З'явилася пародія на еротичний календар для Путіна за участі Януковича

Українські дівчата роздягнуться для Азарова хіба за гроші

Путін оцінив календарі з дівчатами: еротичні фото йому сподобалися більше, аніж політичні

Студентки журфаку підготували Путіну календар з провокаційними питаннями

Студентки Московського університету оголилися для Путіна

ВідеоСтудентки журфаку подарували Януковичу календар, як у Путіна

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: