Студентський мітинг під Радою - депутатів закидали конспектами

Студенти столичних вузів вийшли протестувати проти ухвалення нового закону про освіту, який значно підвищить оплату за навчання і понизить "Могилянку" до коледжу.

У понеділок біля Верховної ради, де проходить погоджувальна рада, зібралися на мітинг студенти кількох столичних вузів, зокрема Києво-Могилянської академії.

Студенти закидали народних депутатів конспектами, таким чином висловивши протест проти ухвалення нового закону про вищу освіту, в якому передбачається підняття оплати за навчання.

"Сьогодні відбувається засідання Комітету освіти, де розглядається це питання. А ми проти того, щоб цей законопроект був підтриманий. Це несправедливо щодо студентів. За кілька років вони мають платити за освіту вже 30 тисяч" , - розповів один із учасників мітингу Андрій.

Студенти тримають плакати із написами: "Могилянка проти комерціалізації освіти", "У загребущі лапи МОН Могилянку не дамо", "Не дражни студента" та інші.

Учасники акції заявили, що мають намір протестувати доти, доки Верховна рада не відмовиться від розгляду цього законопроекту. В разі, якщо цього не буде зроблено, студенти готові проводити всеукраїнські акції протесту.

У той же час на засіданні погоджувальної ради спікер ВР Володимир Литвин заявив, що профільний комітет має розібратись у цьому питанні.

"Ми враховуємо волевиявлення молоді. Тому треба провести розширювальне засідання комітету. І всі бажаючі повинні отримати можливість взяти у ньому участь, щоб не було під став для інсинуації. Нам не треба збуджуватись на пустому місці", - сказав Литвин.

Читайте також:

"Могилянку" хочуть понизити до коледжу

Міносвіти запровадило у школах окреме вивчення російської літератури

Кабмін примусить студентів відробляти витрати на навчання

Табачник поверне у вузи вступні іспити

ВідеоСтудентський мітинг під Радою - депутатів закидали конспектами

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: