"Створення ДБР увійде до підручників". Труба прокоментував своє звільнення з посади керівника бюро

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Труба попрощався з посадою.

Звільнений з посади директора Державного бюро розслідувань Роман Труба подякував колегам за роботу та заявив, що створення цього органу "увійде до підручників з юриспруденції".

Про це він 3 грудня написав у своєму Telegram-каналі.

Ексочільник ДБР поскаржився на відсутність підтримки в процесі створення бюро.

"Створення Державного бюро розслідувань увійде до підручників з юриспруденції. Україна понад 20 років чекала на ДБР, і лише за рік – без жодної підтримки, в умовах правового хаосу, всупереч, а не завдяки багатьом процесам, ми створили та запустили в роботу центральний апарат та сім територіальних управлінь", – пише Труба.

Він також подякував своїй команді за роботу та прокоментував щойноухвалений про ДБР.

"Щодо закону: на жаль, надважливі норми про збільшення кількості працівників та територіальних управлінь були виключені з першочергової версії закону. Ці норми створили би мінімально можливі умови для нормальної роботи слідчих підрозділів, адже наразі вони працюють на межі можливого. Коли одне теруправління охоплює 3-4-5 областей, на одного слідчого – по 100 проваджень, а обласних представництв немає", – додав колишній керівник.

Нагадаємо 3 грудня верховна Рада України ухвалила законопроєкт, який передбачає перезапуск Державного бюро розслідувань та звільнення керівництва органу, зокрема і директора Романа Труби. За відповідне рішення проголосували 250 депутатів.

Раніше Труба звільнив голову пресслужби ДБР Андрія Мальчика. Співробітники відомства вважають, що це сталося через оприлюднення новини про відкриття справи на колишнього президента Петра Порошенка за заявою екс-чиновника часів Януковича Андрія Портнова.

Згодом очільник бюро звільнив ще чотирьох керівників управлінь ДБР, назвавши це "ротацією". Після цього заступниця керівника ДБР Ольга Варченко звинуватила його у зловживанні владою.

Відео "Трубу прорвало": записи нібито звіту очільника ДБР Андрію Богдану оприлюднили в інтернеті

Створений лише учора Телеграм-канал виклав записи, в яких керівник ДБР рапортує перед головою Офісу президента Андрієм Богданом, обіцяє йому зробити пріоритетною справу Петра Порошенка. А також дає команду призупинити обшуки у Приватбанку та НБУ на час візиту місії МВФ. Ще в одному фрагменті Трубі радять не перейматись справами Майдану.  

"Трубу прорвало": записи нібито звіту очільника ДБР Андрію Богдану оприлюднили в інтернеті

Залиште свій коментар

Вибір редакції