Створено Нацраду з електронних ЗМІ

Створено Незалежну експертну раду з питань мас-медіа, що розглядатиме порушення електронних ЗМІ.

За ініціативи Національної ради України з питань телебачення і Центральної виборчої комісії створено Незалежну експертну раду з питань мас-медіа, що розглядатиме подання про можливі порушення електронних ЗМІ під час передвиборчої кампанії.

Як повідомили УНІАН у прес-службі Нацради з телерадіомовлення, сьогодні відбулось перше засідання Незалежної експертної ради, створеної з метою надання незалежних експертних висновків, оцінок та рекомендацій з питань мас-медіа під час проведення позачергових виборів народних депутатів України.

На засіданні Незалежної ради розглянуто перші запити, які стосуються деяких матеріалів передвиборчої агітації, а також обрано голову та секретаря новоствореної ради. Головою Незалежної ради обрано директора Інституту медіа-права Тараса Шевченка, секретарем ради - виконавчого директора "Індустріального телевізійного комітету” Катерину Котенко. Загалом до складу ради увійшло 14 осіб.

Незалежна експертна рада є тимчасовим громадсько-моніторинговим та консультативно-дорадчим органом.

Рекомендаціями Незалежної експертної ради керуватимуться насамперед Центральна виборча комісія та Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення під час обговорення та ухвалення відповідних рішень.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: