Створено Союз фахівців із нерухомого майна

В Україні створено Союз фахівців із нерухомого майна України.

В Україні створено Союз фахівців із нерухомого майна України. Як повідомляє УНІАН у цьому Союзі, нову громадську організацію було створено на базі Союзу фахівців із нерухомого майна Києва, який працює на ринку 12 років.

Установчий з`їзд Союзу відбувся 26 липня 2007 року, а 23 серпня ц.р. всеукраїнську організацію було зареєстровано в Міністерстві юстиції.

Основними напрямками діяльності організації є: запровадження єдиної системи стандартизації ріелторської діяльності через професійне навчання й сертифікацію фахівців ринку нерухомості, розробка й впровадження єдиної бази даних об`єктів по всій території України, впровадження програм співпраці з непрямими операторами ринку нерухомості для підвищення рівня та якості клієнтської послуги, участь у розробці проектів законодавчих ініціатив у сфері нерухомості, співпраця з іншими професійними громадськими організаціями в Україні та за кордоном.

Зокрема, президент Союзу фахівців із нерухомого майна України Олександр Рубанов звернувся до громадських організацій у сфері нерухомості з пропозицією обговорити питання навчання, етичних і професійних стандартів. До Союзу входять близько 90 компаній, що займаються ріелторською діяльністю.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: