Суд дав Тимошенко три дні на пошук нового адвоката

Тимошенко вимагатиме, щоб її новому захиникові дали щонайменше два місяці на ознайомлення зі справою.

Печерський суд відклав розгляд справи екс-прем’єра Юлії Тимошенко до 15 липня, щоб дати їй можливість знайти собі нового адвоката. Таким чином суддя Родіон Кірєєв задовольнив клопотання Тимошенко.

"До 15 липня у судовому засіданні зроблено перерву, і до цього дня я буду залучати адвокатів і захисників, яким, сподіваюся, у цьому судовому розгляді дадуть не дві доби на ознайомлення з 5 тисячами аркушів кримінальної справи, а так, як склалася традиція і практика, - два місяці на ознайомлення зі справою", - сказала Тимошенко після судового засідання.

За її словами, вона вимушена була підтримати заяву свого адвоката Миколи Титаренка, який через неможливість в повному обсязі знайомитися з матеріалами справи, відмовився від виконання функцій адвоката.

Нагадаємо, раніше адвокат Микола Титаренко заявляв, що у разі невиділення судом необхідного часу для ознайомлення із справою Тимошенко, він ставить під сумнів доцільність свого перебування в якості захисника.

Також зазначимо, що адвокат Титаренко раніше скаржився на проблеми зі здоров’ям. На засіданні Печерського суду 8 липня адвокатові стало зле. Швидка забрала його в лікарню, а засідання довелось відкласти.

Читайте також:

Тимошенко вимагає відкласти суд на два місяці

Охоронець Тимошенко вдарив в обличчя журналіста

Президент Янукович запевнив, що не втручається у справу Тимошенко

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: