Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Суд долучив до справи висновок МОЗ про наркотичне сп’яніння Зайцевої під час ДТП у Харкові

Заперечення адвокатів не взяли до уваги.

Харків’янка Олена Зайцева під час здійснення ДТП із шістьма жертвами восени минулого року перебувала під впливом психотропів. Такий висновок зробили у Міністерстві охорони здоров’я у відповідь на адвокатський запит, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Родичі загиблих у аварії просили перевірити результати аналізів, які в ніч після трагедії здавала водійка Lexus. Висновок нарколога, яка оглядала Зайцеву, не задовольнив потерпілих, бо підтверджував наявність опіатів в організмі водійки, але не прояснив, вживала вона наркотики чи ліки. Сама нарколог зникла.

У МОЗі відповіли, що кодеїн та фенобарбітал, які виявили в аналізах Зайцевої, викликають наркотичне сп’яніння. Суд долучив міністерський висновок до справи, попри заперечення адвокатів Зайцевої. Наступне засідання в цій справі призначене на 7 серпня.

ВідеоЗайцева була під впливом психотропів під час скоєння ДТП у Харкові

Олена Зайцева, під час здійснення ДТП із 6 жертвами, була під впливом психотропів. Такий висновок зробили у Міністерстві охорони здоров'я у відповідь на адвокатський запит. Родичі загиблих у аварії просили перевірити результати аналізів, які в ніч після ДТП здавала водійка "Лексуса". Висновок нарколога, яка оглядала Зайцеву, не задовольнив потерпілих, бо підтверджував наявність опіатів в організмі водійки, але не прояснив, вона вживала наркотики чи ліки. У МОЗі відповіли - кодеїн та фенобарбітал, які виявили в аналізах Зайцевої, викликають наркотичне сп'яніння. 

Зайцева була під впливом психотропів під час скоєння ДТП у Харкові

Залиште свій коментар

Вибір редакції