Суд дозволив оголосити Кернеса мером Харкова

Представники Авакова вимагали не оголошувати офіційні результати виборів і провести повторний підрахунок голосів.

Колегія суддів Харківського окружного адмінсуду відхилила клопотання представників кандидата в мери Харкова від партії ВО "Батьківщина", колишнього губернатора Арсена Авакова про неоприлюднення результатів виборів до ухвалення рішення за його позовом до Харківського міськвиборчкому.

Як відомо, згідно з офіційними даними міськвиборчкому, Аваков програв вибори кандидату від Партії регіонів Геннадію Кернесу.

Як повідомила прес-служба "Батьківщини", 4 листопада представники Авакова подали позов до Харківської міської виборчої комісії про визнання протизаконною її бездіяльності в питаннях належної організації виборів мера Харкова.

Позивач просив суд також зобов'язати міську виборчу комісію провести повторний підрахунок голосів на виборах мера.

У клопотанні, що додається до позову, представники Авакова просили суд забезпечити цей позов і заборонити міськвиборчкому встановлювати остаточний результат виборів мера Харкова, а також оприлюднювати результати виборів.

Вранці 5 листопада почався розгляд справи в суді. В результаті колегія суддів відхилила клопотання.

"У зв'язку із цим ми вважаємо, що позиція колегії суддів, які розглядають справу, є упередженою й необ'єктивною, ми не виключаємо, що на суддів чиниться політичний і моральний тиск", - повідомила довірена особа Авакова Роман Москаль.

Він також зазначив, що представники Авакова звернулися із клопотанням до голови Харківського окружного адміністративного суду про передачу справи в адміністративний суд іншої області за винятком Донецької.

Нагадаємо, представники Арсена Авакова вимагають призначити перерахування бюлетенів виборців, що проголосували "проти всіх", на всіх дільницях.

Чинний виконувач обов'язків мера, кандидат у мери Харкова від Партії регіонів Геннадій Кернес переміг на виборах мера Харкова. Кернес набрав 130,352 тисяч голосів (29,33%), кандидат від партії ВО "Батьківщина", колишній губернатор Харківської області Арсен Аваков - 127,608 тис. голосів (28,72%).

Читайте також:

Аваков заявив, що доведе свою перемогу в суді

Офіційно: Кернес переміг на виборах мера Харкова

Добкін "без іронії" запропонував Авакову співпрацю

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: