Суд дозволив Ющенку вживати слово "жопа"

Донецький адвокат програв позов, яким він намагався заборонити президенту вживати лайливі слова.

Окружний адміністративний суд Донецька відмовив адвокату Володимиру Оленцевичу в задоволенні позову, яким юрист вимагав заборонити президенту Віктору Ющенку вживати лайливі слова.

Приводом для звернення Оленцевича, нагадаємо, стала фраза, сказана главою держави на засіданні РНБО і адресована Юлії Тимошенко: "Якщо не заплатите своїм партнерам у Верховній раді, якщо вони не куплять собі черговий Lexus, то вони до вас, вибачте, жопою повернуться".

Донецькі судді запросили стенограму скандального засідання від 10 лютого, де пролунали ці слова.

Однак у понеділок прийшла відповідь за підписом першого заступника секретаря РНБО Степана Гавриша, що питання цього засідання віднесені до державної таємниці і розголошувати їх заборонено.

На підставі цього листа й було завершено процес, а повну причину відмови у задоволенні позову нададуть у письмовому вигляді через п'ять днів.

Однак адвокат вважає, що суд використав не всі можливості встановити істину.

"Закон дозволяє дати доручення окружному адмінсуду Києва, щоб той допитав свідків. Елементарно варто було поставити запитання Ющенку, чи дійсно він говорив цю фразу, а Юлії Тимошенко - чи чула вона її. Але цього чомусь вважали за краще не робити", - обурився Оленцевич.

Нагадаємо, той саме юрист подав до донецького суду інший позов проти Ющенка, яким він вимагає заборонити президенту з'являтися перед камерами зі склянкою спиртного.

За спостереженнями Оленцевича, президент часто з'являється на екранах і фотографіях зі спиртним, чим підриває авторитет української держави.

Читайте також:

Проти Ющенка подано позов за алкоголізм

Ющенкові хочуть заборонити вживати слово "жопа"

Ющенко - Тимошенко: без ваших хабарів партнери до вас жопою повернуться!

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: