Суд Львівщини розгляне справу щодо незаконного перетину кордону Саакашвілі

Саакашвілі загрожує штраф від 3400 до 8200 гривень.

18 вересня Мостиський суд Львова розгляне справу щодо незаконного перетину кордону Саакашвілі.

Про це повідомила журналіст ТСН Наталя Волосацька.

Зараз адвокати політика вже більше години вивчають протокол прикордонників. Незалежно від того, чи його підпишуть, суд відбудеться. Саакашвілі загрожує штраф від 3400 до 8200 гривень.

Згодом протокол він так і не підписав, натомість підписав під камерами заперечення протоколу про адміністративне правопорушення.

У Львові Міхеілу Саакашвілі намагаються вручити протокол про незаконний перетин кордону. У ці хвилини Саакашвілі у присутності своїх адвокатів спілкується з представниками Держприкордонслужби. Це відбувається просто під стінами будівлі, за столиком, який винесли з готелю.

Прикордонники разом з поліцейськими прийшли в готель о 7 ранку, аби вручити протокол Саакашвілі про адмінпорушення - незаконний перетин кордону. Та захисники політика відмовилися приймати документ, бо угледіли порушення в процедурі оформлення протоколу.

За 2 години захисники Саакашвілі все ж погодилися прийняти протокол, однак спочатку захотіли внести правки. Адвокати стверджують, що протокол Саакашвілі вручають з порушенням. 

За процедурою спостерігають журналісти і прихильники Саакашвілі. Учора екс-очільник Одещини обіцяв, що вирушить у тур Україною, однак коли не поточнив, лиш сказав, шо у Львові йому подобається. А розширений брифінг обіцяв провести після оформлення протоколу.

Залиште свій коментар