Суд над Пукачем розпочнеться через півроку

На думку адвоката Мирослави Ґонґадзе, робота Генпрокуратури над справою Олексія Пукача виконується вкрай непрофесійно і може затягнути процес.

Затримання колишнього генерала міліції Олексія Пукача ще не гарантує повного завершення справи про вбивство журналіста Ґонґадзе, припускає адвокат вдови загиблого журналіста Мирослави Ґонґадзе Валентина Теличенко. Вона побоюється, що нинішня слідча група Генпрокуратури не спроможна ефективно довести цю справу до суду.

На її думку, Олексій Пукач вводитиме слідство в оману і даватиме неправдиві свідчення, оскільки більшість свідків цієї справи вже небіжчики. Крім того вона вже зафіксувала низку порушень під час допиту затриманого.

"Через те, що це резонансна важлива справа, то особливої ваги набирає необхідність чітко за кримінально-процесуальним кодексом все робити і тому мене просто обурює халатність Генпрокуратури, коли вони допитували Пукача одразу після затримання і без адвоката. І він ніби погодився свідчити без адвокатів", - зауважила Теличенко.

Адвокат констатує, що вже навколо затримання генерала Пукача чимало політичних спекуляцій, тому суд над ним буде не раніше, ніж за півроку.

"Сьогодні я бачу небезпеку того, що слідство буде проведене абияк. Потім ми дістанемо неякісні матеріали на судовий процес і муситимемо витягати свідчення на судовому процесі. Все це затягне справу".

Єдиною вимогою її підзахисної до слідства та судового процесу над Олексієм Пукачем буде чітке дотримання закону, підкреслила Теличенко.

Читайте також:

Замовників вбивства Ґонґадзе троє. Один з них - високопосадовець

Пукач "поки що" не здавав замовників убивства Ґонґадзе

Пукача арештували на два місяці

Литвин боїться, що у справі Ґонґадзе знайдуть "політичну" істину

Пукач видав себе телефонним дзвінком

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: