Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Суд над російськими ГРУвцями перенесли через нового адвоката

Військовим подовжили термін арешту.

Сьогодні, 21 березня, Голосіївський районний суд Києва ухвалив рішення про перенесення слухання справи російських ГРУвців Євгена Єрофеєва та Олександра Александрова.

Новий адвокат Александрова Валентин Рибін
ТСН.ua
Новий адвокат Александрова Валентин Рибін
Як передає кореспондент ТСН з судової зали, продовження засідання призначили на 5 квітня. Як відомо, у Александрова змінився адвокат, і новий захисник Валентин Рибін попросив часу на вивчення матеріалів справи.

Крім того. на сьогоднішньому засіданні ухвалили рішення про подовження терміну тримання обвинувачуваних під вартою – до 19 травня.

Спецназівці були затримані 16 травня біля міста Щастя Луганської області. Під час перестрілки з українськими військовими був вбитий боєць 92-ї бригади ЗСУ Вадим Пугачов, а Олександр Александров та Євген Єрофєєв отримали поранення, після чого потрапили в полон. Їх перевезли до Києва, де їм зробили операції.

Російських військових в Україні звинувачують в участі в терористичній організації. В СБУ заявили, що затримані ГРУшники обміну не підлягають і постануть перед судом.

Під час допитів полонені військові наполягали на тому, що є чинними бійцями спецназу ГРУ Росії і виконували завдання Міноборони РФ, проте вже на суді від цих свідчень відхрестились. 

Кореспондент ТСН Ігор Бондаренко

Залиште свій коментар

Вибір редакції