Суд над Тимошенко розпочався із сутичок

У суді після появи Юлії Тимошенко сталася суперечка між нею та суддею, і потім словесна лайка між суддею та її адвокатом.

Перше засідання Печерського суду Києва з розгляду по суті кримінальної справи колишнього прем'єр-міністра Юлії Тимошенко почалося із сутички.

Тимошенко запізнилася на засідання через те, що її автомобіль потрапив у затор. Її появу в залі прихильники зустріли оплесками, а на адресу головуючого судді Родіона Кірєєва почали щось вигукувати.

СУД НАД ТИМОШЕНКО: УСІ ПОДРОБИЦІ

Екс-прем'єр подякувала своїм прихильникам за "справжню оцінку діяльності суду", що обурило суддю.

"Ваші дії спрямовані на зрив судового засідання", - сказав він, звертаючись до Тимошенко.

Кірєєв також звернувся з проханням до правоохоронців вивести із зали суду народного депутата від БЮТ-Батьківщини Віктора Тарана-Терена, який, на думку судді, "неадекватно висловився" на його адресу. Проте депутат залишився у залі.

Після цього відбулася словесна перепалка між Кірєєвим та захисником Тимошенко Сергієм Власенком.

Так Власенко звинуватив суддю у порушенні закону. Він хотів зробити відповідну заяву, водночас суддя заборонив це зробити.

У відповідь на це Власенко заявив: "Я маю право робити заяву в той момент, коли головуючий порушує закон, а не тоді, коли суддя надає право на це".

Пізніше Власенко отримав право виголосити заяву. Так він заявив, що оголошення про місце та час судового засідання було оголошено вночі в останній робочий день перед святами, що порушує закон.

Зала суду на відміну від попередніх засідань, розділена на дві частини – в одній знаходяться захист і обвинувачення, в іншій – люди, що спостерігають, депутати та журналісти.

Біля будівлі знаходяться працівники міліції. У самому приміщенні суду посилено охорону. На вході до зали встановлено металошукач, а також виставлено значно більшу кількість працівників "Грифона", ніж раніше.

Читайте також:

Більше 200 прихильників Тимошенко зібралися під судом

Тимошенко впевнена, що її заарештують

Янукович побажав Тимошенко успіху в суді

Захист Тимошенко попросив зняти з неї підписку про невиїзд

ВідеоСуд над Тимошенко розпочався із сутичок

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: