Суд над Януковичем за заперечення Голодомору довів позивача до втрати свідомості

Позивач у справ про заперечення Януковичем Голодомору як геноциду українців втратив свідомість на виході з зали суду, бо суддя затримала засідання.

Позивач у справі щодо заперечення президентом Віктором Януковичем Голодомору як геноциду українців Володимир Волосюк втратив свідомість у ході судового засідання.

Після п'яти годин у залі суду Волосюк знепритомнів на виході з зали, йому викликали швидку допомогу. Медики реанімобіля констатували різке підвищення тиску, зробили кардіограму, дали укол і навіть пропонували Волосюку поїхати в лікарню, повідомила прес-служба ВО "Свобода".

12 серпня Волосюк, перебуваючи на лікарняному, дав телеграму судді Печерського районного суду Галині Супрун, в якій висловив клопотання про перенесення судового розгляду в зв'язку із хворобою.

11 серпня у Печерському районному суді міста Києва відбулося судове засідання у справі за позовом Володимира Волосюка проти президента Віктора Януковича, який 27 квітня в Страсбурзі заперечив Голодомор як геноцид українського народу.

Після відводу попередньої судді Волкової, справа перейшла до судді Галини Супрун.

Як повідомляє ВО "Свобода" позивачеві стало погано, бо суддя затримала судове засідання. " На прохання Володимира Волосюка перенести судове засідання у зв'язку із закінченням робочого дня та важкими задушливими умовами, внаслідок яких у позивача різко піднявся тиск і йому стало погано, суддя Супрун відповіла відмовою і вимагала від Володимира Волосюка давати пояснення", - повідомило об'єднання.

Не отримавши пояснень від позивача через його хворий стан, суддя звернулась до його представника Андрія Мохника. Він повідомив, що його пояснення займуть доволі тривалий час і це може ще більше погіршити стан здоров'я позивача, проте суддя наполягла на дачі пояснень. Виступ Андрія Мохника тривав дві з половиною години і лише після цього суддя Супрун закрила засідання, повідомляє "Свобода"

Як повідомляє прес-служба "Свободи", суддя Супрун відмовила у задоволенні клопотання Володимира Волосюка про виклик в суд екс-президента України Віктора Ющенка, який підписав закон України "Про Голодомор 1932-1933 років в Україні", де передбачена відповідальність за заперечення Голодомору, та представників правоохоронних органів, які вели досудове слідство за фактом здійснення злочину геноциду українського народу – Голодомору 1932-1933 років, повідомило ВО "Свобода".

Також суддя відхилила клопотання представника позивача Андрія Мохника про виклик як свідків фахівців, котрі тривалий час вивчають тему Голодомору 1932-1933 років як в історичному, так і в правовому аспектах.

Нагадаємо, член Народного руху Володимир Волосюк подав до суду на президента Віктора Януковича через резонансну заяву глави держави про заперечення Голодомору як геноциду українського народу. Позивач попросив суд зобов’язати президента вибачитись публічно перед ним та українським народом.

У своїй позовній заяві Волосюк наголошує, що глава держави, заявивши 27 квітня у Страсбурзі про заперечення Голодомору як геноциду українського народу, зганьбив честь і гідність позивача і вчинив акт наруги над знищеними мільйонами людей.

Читайте також:

Інститут нацпам’яті: Голодомор не був геноцидом українців

Екс-заступник генпрокурора заперечує, що втратив посаду через Голодомор

Семиноженко: вважати Голодомор геноцидом – не конструктивно

Київська суддя відмовилась судити Януковича за заперечення Голодомору

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: