Суд над Юрієм Луценком перенесено

Розгляд справи над екс-міністром ВМС Юрієм Луценком було перенесено на 14 липня у зв’язку з відсутністю однієї із суддів.

Печерський районний суд Києва переніс розгляд справи екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка на 14 липня, на 10.00. Про це повідомив народний депутат Юрій Гримчак.

Адвокат Луценка Ігор Фомін пояснив, що засідання перенесено у зв'язку з тим, що один із суддів колегії Оксана Царевич була задіяна в понеділок, 11 липня, в іншому судовому процесі.

За словами адвоката, судове засідання 11 липня мало два основних моменти.

По-перше, розглядалось клопотання про направлення справи на додаткове розслідування. В основі цього клопотання є те, що цілу низку слідчих дій не було здійснено під час досудового слідства, і той обвинувальний висновок, який був наданий, не відповідає вимогам закону, але суд відмовив у задоволенні цього клопотання.

Іншим ключовим питанням у цьому засіданні, за словами Фоміна, стало те, що представники Генеральної прокуратури заявили клопотання щодо допиту народного депутата Москаля як свідка.

"Ми заперечували, оскільки він уже надавав юридичну допомогу Юрію Віталійовичу (Луценку). Крім того, прокуратура ніяк не обґрунтувала, які ж саме свідчення повинен надати Москаль, оскільки є понад 100 осіб у списку свідків, який долучений до обвинувального висновку, і в ньому Москаля немає", - сказав адвокат.

Він додав, що це клопотання судом не було вирішено і суд відклав розгляд цього питання до стадії доповнень.

"Тому ми як захист ще не знаємо, як ми будемо діяти. Напевно, ми знову заявимо клопотання про допуск Москаля на наступному засіданні як захисника до нашої кримінальної справи", - зазначив Фомін.

Нагадаємо, екс-главу МВС Юрія Луценка звинувачують у перевищенні службових повноважень, що призвело до завдання збитків державі.

Зокрема, Луценку інкримінують зловживання владою під час розслідуванні справи про отруєння екс-президента Віктора Ющенка, а також призначення високої пенсії та підвищення по службі особистого водія. Крім того, слідство вважає, що екс-глава МВС завдав збитків державі в результаті святкування Дня міліції в 2008 і 2009 роках.

Читайте також:

Луценку інкримінують покращення свого іміджу за державні гроші

Водій Луценка госпіталізований у передінфарктному стані

Оприлюднено деталі обвинувачення у справі Луценка

Генпрокуратура заарештувала все майно Луценка - квартиру і три машини

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: