Суд наклав арешт на 80% "Київміськбуду"

Суд наклав арешт на 80% ХК "Київміськбуд". Номінальним власником близько 80% акцій "Київміськбуду" є "Фондовий союз "Україна".

Господарський суд Києва на засіданні 16 вересня частково задовольнив клопотання Генеральної прокуратури, наклавши арешт на 80%-й пакет акцій холдингової компанії "Київміськбуд", а також заборонивши реєстраторам ТОВ "Термінал-Реєстр" і ТОВ "Адрем" вносити будь-які зміни до реєстру власників іменних цінних паперів холдингу.

Суд також у повному обсязі задовольнив клопотання "Київміськбуду", зажадавши від головного управління комунальної власності Київської міськдержадміністрації (КМДА), центру незалежної оцінки "Ако Експерт", Української універсальної товарної біржі, фінансової компанії "Новий регіон" і реєстратора "Адрем" всі документи, пов'язані з підготовкою до продажу, оцінкою, продажем, затвердженням підсумків продажу спірного пакету, а також витяг з реєстру акціонерів.

Крім того, суд відхилив до моменту отримання та розгляду вказаних документів клопотання компанії "Термінал-Реєстр" про виключення цієї компанії з числа відповідачів у справі у зв'язку з тим, що вона більше не веде реєстр акціонерів холдингу.

Наступне засідання у справі відбудеться 12 жовтня.

Разом з тим, представник головного управління комунальної власності КМДА Антон Пукас заявив, що документи, що стосуються приватизації холдингу, були викрадені навесні цього року з машини депутата Київради разом з рештою документів по приватизації за 2007-2010 роки. За його словами, всі документи були в одному екземплярі.

Номінальним власником близько 80% акцій "Київміськбуду" є "Фондовий союз "Україна".

80,0649% холдингової компанії, що в грошовому вираженні становить 52 млн 953 тис. 730 акцій 16 серпня були передані фондовому союзу.

Державній комісії з цінних паперів і фондового ринку (ДКЦПФР) поки що не вдалося перевірити покупця, реєстратора і хранителя акцій "Київміськбуду" у зв'язку з відсутністю їх за вказаними адресами.

Печерський районний суд Києва дозволив Генеральній прокуратурі вилучити оригінали документів, що є банківською таємницею, зокрема, документів про рух коштів по розрахунковому рахунку товариства з обмеженою відповідальністю "Фінансова компанія "Новий регіон" у банку "Хрещатик" і "Експобанку".

Як повідомлялося, 15 липня на зборах директорів президент "Київміськбуду" Василь Можар заявив про виведення компанії з комунальної власності.

Після цього Київська міська державна адміністрація заявила про наміри повернути холдингову компанію "Київміськбуд" у комунальну власність.

Пізніше Генеральна прокуратура попросила суд зобов'язати "Новий регіон" повернути 80% ХК "Київміськбуд" у власність міста.

Читайте також:

Генпрокуратура назвала покупця "Київміськбуду"

"Київміськбуд" обрав номінального власника акцій

Київ поверне "Київміськбуд" у комунальну власність

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: