Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Суд наклав мізерний штраф та відпустив херсонського прокурора-хабарника

Хабарнику також заборонили три роки обіймати посади в правоохоронних органах.

Суд оштрафував на 25,5 тис. гривень херсонського прокурора Дениса Прохоренка, який отримав 25 тис. доларів хабара за допомогу у закритті кримінальних проваджень.

Про це повідомляють "Наші гроші" із посиланням на ухвалу суду від 8 листопада.

У квітні прокурор Херсонської місцевої прокуратури Прохоренко запропонував посприяти закриттю кримінальних проваджень за фактами шахрайства та зберігання наркотиків.

Він запевняв, що може вплинути на першого заступника прокурора Херсонської області Сергія Циганка, з яким він дружить.  

За свої "послуги" прокурор захотів 30 тис. доларів, але в подальшому зменшив свої апетити та згодився на 25 тис. доларів.

На початку травня обидва кримінальні провадження були закриті, а Прохоренко передав представникам підозрюваних копії постанов для підтвердження.

Прохоренка затримали у службовому кабінеті і вилучили хабара у розмірі 21,1 тис. доларів. 

Суд кваліфікував дії Прохоренка як "прийняття пропозиції здійснити вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави за надання неправомірної вигоди для себе та одержання такої неправомірної вигоди для себе за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави".

Прохоренко уклав угоду з прокурором про визнання винуватості і отримав покарання у вигляді штрафу у розмірі 25,5 тис. грн., позбавлення права три роки обіймати посади в правоохоронних органах зі спеціальною конфіскацією 35,5 тис грн.

Також суд скасував арешт квартири прокурора, повернув йому вилучені телефони, ключі, браслет, годинник, 4 853 доларів, флешки та ноутбук.

Нагадаємо, у Запорізькій області на хабарі викрили прокурораБуло встановлено, що прокурор вимагав від підприємця-фермера хабар в сумі 175 тис. грн за непритягнення його до кримінальної відповідальності за самовільне зайняття земельної ділянки, зняття арешту з врожаю та можливість його зібрати власними силами.

Залиште свій коментар

Вибір редакції