Суд не дав забрати в України Крим

Народний фронт "Севастополь-Крим-Росія" програв справу з відміни дії Конституції Криму.

Окружний адміністративний суд АР Крим відмовив в задоволенні позову координатора Народного фронту "Севастополь-Крим-Росія" Валерія Под'ячого до Верховної ради Криму з вимогою відмінити постанову про твердження діючої Конституції автономії.

Конституція АРК 1998 року закріплює нинішній статус Автономної Республіки Крим як складової частини України.

Відповідачами у справі виступали Верховна Рада АРК і її Голова Анатолій Гріценко.

Прибічники Народного фронту аргументували свій позов тим, що, на їх погляд, "нинішня Конституція АРК 1998 року — це грубе порушення народного волевиявлення кримчан і севастопольців", оскільки вона не врахувала думку мешканців півострова, 93% яких на референдумі 1991 року висловилися за відтворення Кримської АРСР.

21 листопада Окружний адміністративний суд АРК відмовив в задоволенні позову Под'ячого до Верховної ради Криму з вимогою відмінити Конституцію, що діяла автономії.

В січні Под'ячий поводився з позовом до Окружного суду, де зажадав відміни постанови Верховної ради Криму від 21 жовтня 1998 року, яким була прийнята нова кримська Конституція.

У січні Служба безпеки України направила до суду кримінальну справу відносно активістів "Народного фронту "Севастополь-Крим-Росія" Под'ячого і Семена Клюєва, яким інкримінується зазіхання на територіальну цілісність України.

Читайте також:

В Криму козаки побили татарського журналіста

Грач об’єднав кримських лівих у блок імені себе

Чорноморський флот РФ заборгував Україні кілька мільйонів

Прем'єра "Тараса Бульби" в Криму зірвана

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: