Суд не дозволив Корнійчуку покидати Київ

Суд відмовився змінити запобіжний захід для екс-першого заступника міністра юстиції Корнійчука. Засідання для розгляду по суті кримінальної справи призначено на 18 березня.

Печерський районний суд Києва відмовив колишньому першому заступнику міністра юстиції Євгенію Корнійчуку у закритті кримінальної справи стосовно нього, не дозволив йому виїжджати з Києва і призначив розгляд кримінальної справи по суті на 18 березня.

Це рішення суд прийняв на засіданні 9 березня.

На думку суду, на сьогодні не з'явилося підстав для заміни вибраного у відношенні Корнійчука запобіжного заходу у вигляді підписки про невиїзд на передачу його на поруки депутатам або внесення грошової застави, про що просив Корнійчук у своєму клопотанні.

У зв'язку з цим суд залишив чинним раніше вибраний у відношенні Корнійчука запобіжний захід - підписку про невиїзд.

Як повідомив Корнійчук, таке рішення суду заважатиме його діяльності на посаді адвоката, а також голови Соціал-демократичної партії України.

"Це формальна підстава, щоб відмовити мені (у закритті кримінальної справи). Не треба бути юристом, щоб зрозуміти абсурдність цього рішення". Що стосується підписки про невиїзд, то на переконання Корнійчука, вона "ставить хрест" на його політичній кар'єрі. "Я не можу працювати і в якості адвоката", - додав він.

Також Корнійчук зазначив, що просити колегіальне розгляду справи - це його право, оскільки він є публічною особою і справа має резонанс.

Як повідомлялось, 22 грудня 2010 року Генеральна прокуратура порушила справу проти Корнійчука за підозрою в перевищенні службових повноважень, що спричинило тяжкі наслідки.

Читайте також:

Справою Корнійчука зайнялася Європа

Зять глави Верховного суду сидів у СІЗО як особливо небезпечний злочинець

Корнійчук втратив за гратами 12 кілограм

ВідеоСуд не дозволив Корнійчуку покидати Київ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: