Суд не проти, щоб депутати жбурляли мікрофони у журналістів

Печерський суд не побачив складу злочину у діях депутата Олександра Ткаченка, який відібрав та зламав мікрофон журналістки СТБ.

Печерський суд міста Києва не задовольнив скаргу журналістки СТБ Ольги Червакової на постанову прокуратури, яка відмовила їй у порушенні кримінальної справи щодо народного депутата від Компартії Олександра Ткаченка.

Як відомо, 1 вересня в кулуарах Верховної ради Ткаченко відібрав у журналістки мікрофон і розбив його. Інцидент трапився, коли вона намагалася взяти у депутата коментар.

Червакова подала до суду, посилаючись на статтю 171 кримінального кодексу "Перешкоджання законній професійній діяльності журналістів".

Але суд не побачив у діях депутата складу злочину. "Щодо цього пункту ми не почули жодних спростувань ані з боку представника прокуратури, який був присутній на засіданні суду, ані з боку судді. В постанові суду йдеться лише про те, що всі причетні до справи особи були допитані і жодного слова про те, чи є склад злочину в діях Ткаченка", - прокоментувала Червакова.

Також вона розповіла, що з постанови Печерського суду їй стало відомо, що народний депутат навіть не спромігся з'явитися до прокуратури для надання свідчень.

Червакова підкреслила, що матеріали слідства базувалися на газетних публікаціях. У постанові суду зазначено: "Слідчий намагався зв'язатися з народним депутатом України Ткаченком О.М. і мав з ним особисту розмову по телефону, а також отримав газету, в якій депутат висловив свою думку щодо подій, які відбулися в кулуарах Верховної Ради".

"Від Печерського суду, відомого своїми екзотичними рішеннями, ми нічого іншого і не очікували. Зараз мій адвокат Сергій Нагорянський готує апеляцію до суду міста Києва", - повідомила журналістка.

Раніше до генерального прокурора Олександра Медведька з проханням порушити кримінальну справу щодо народного депутата Олександра Ткаченка через інцидент з журналісткою зверталася Київська незалежна медіа-профспілка.

Читайте також:

У Верховній раді на журналістку напав комуніст

Київську журналістку звинуватили в спробі зґвалтування шефа міліції

Донецька міліція побила журналіста

В Криму козаки побили татарського журналіста

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: