Суд не відправив справу студента Індила на дорозслідування

Деснянський районний суд Києва відмовився відправити на додаткове розслідування кримінальну справу щодо смерті при нез’ясованих обставинах в Шевченківському райвідділі столичної міліції студента Ігоря Індила.

Деснянський суд відмовився відправити справу про загадкову загибель студента Ігоря Індила в Шевченківському райвідділі столичної міліції.

Про це повідомив адвокат родичів Індила Олександр Заруцький.

За його словами, на першому судовому засіданні, яке відбулося 30 вересня в Деснянському райсуді Києва в оновленому складі судової колегії, ним було заявлене відповідне клопотання щодо необхідності додаткового розслідування у справі. Він мотивував цю необхідність тим, що матеріали судово-медичного обстеження тіла потерпілого містять низку розбіжностей.

Втім, як зазначив адвокат, суд відмовив у задоволенні клопотання, пославшись на те, що вказані в ньому зауваження будуть досліджуватися в ході судового слідства.

Як зазначив Заруцький, наразі у судовому засіданні через зайнятість його учасників в інших судових процесах оголошено перерву до 24 жовтня.

Нагадаємо, 26 травня 2010 стало відомо, що дільничний міліціонер забрав з гуртожитку на вул. Глібова, 5 міста Києва студента І. Індила у відділення міліції Шевченківського району столиці. Вранці батьків попросили забрати тіло сина з моргу.

28 травня прокуратура Шевченківського району Києва порушила кримінальну справу за фактом перевищення службових повноважень працівниками Шевченківського райуправління міліції, де загинув І. Індило. Пізніше справа була передана в прокуратуру м. Києва. У жовтні в прокуратурі м. Києва заявили, що смерть студента стала наслідком службової недбалості та перевищення повноважень з боку двох співробітників правоохоронних органів.

2 жовтня в Інтернеті з'явилися відеозаписи камер спостереження з Шевченківського райвідділу міліції, які можуть бути доказом того, що студент Ігор Індило загинув від рук правоохоронців. Відеоролики опублікувало Інтернет-видання "Свідомо".

Читайте також:

Справу загиблого у міліції студента Ігоря Індила знову розслідують

У справі про загибель Індила можуть провести нову експертизу

Адвокати міліціонерів вимагали засекретити справу Ігоря Індила

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: