БЮТ заявляє про тиск на суддів

БЮТ вимагає від МВС притягати до відповідальності одного із заступників голови Київського адміністративного апеляційного суду за тиск на суддів.

Про це під час брифінгу повідомив народний депутат від БЮТ Валерій Писаренко. За його словами, один із заступників голови суду, на думку депутатів від БЮТ, чинив тиск на суддів під час ухвалення рішення про відведення судді. У зв'язку з цим БЮТ подав заяву в МВС з вимогою притягати цього суддю до кримінальної відповідальності. "Зараз перевіряються дзвінки даного судді", - сказав Писаренко.

Нагадаємо, судді Київського адміністративного апеляційного суду у нарадчій кімнаті не задовольнили подання депутатів БЮТ про відвід судді.

Про це повідомила заступник глави Секретаріату президента Марина Ставнійчук. За її словами, зараз в Київському адміністративному апеляційному суді склалася ситуація, що депутати від БЮТ тримають двері, де знаходиться нарадча кімната, та не впускають суддів в зал засідань.

"Те, що зараз відбувається у Київському апеляційному суді, - це безпрецедентно. Судове засідання відкрите, але воно не закрито і процесуально може бути продовжене у будь-яку хвилину. Заблокувавши судову кімнату, депутати від БЮТ фактично не дають можливість суддям оголосити ухвалу суду", - сказала вона.

Як повідомляв ТСН.ua, сьогодні БЮТ заявив про відвід суддів Апеляційного адмінсуду Києва, що розглядають скаргу Секретаріату президента на рішення про припинення виконання указу Віктора Ющенка про позачергові парламентські вибори.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: