Суд Нью-Йорка розгляне сьогодні позов Тимошенко проти RosUkrEnergo

Сьогодні у США має відбутися перше засідання суду за позовом Тимошенко проти RosUkrEnergo. На слухання справи запрошені і Фірташ і Тимошенко.

У суді Нью-Йорка сьогодні мають відбутися перші слухання щодо позову екс-прем'єр-міністра, лідера БЮТ-Батьківщина Юлії Тимошенко проти компанії RosUkrEnergo та її співвласника Дмитра Фірташа.

Суддя окружного суду південного округу Нью-Йорк Річард Салліван запросив співвласника RosUkrEnergo Дмитра Фірташа та Юлію Тимошенко з'явитись у суді 22 липня, об 11:45 за американським часом (18:45 за Києвом).

Раніше Юлія Тимошенко заявляла, що планує бути там. Але, як зазначив її адвокат Сергій Власенко, відповідно до законодавства США, позивач не зобов'язаний особисто бути присутнім в залі суду. На суді можуть бути присутні його представники. Тимошенко зараз перебуває на підписці про невиїзд.

Наприкінці червня Фірташ повідомив, що не отримував офіційних повідомлень про позов проти нього у Нью-Йорку.

У квітні цього року колишній прем'єр-міністр Юлія Тимошенко подала в суд Нью-Йорка позов до швейцарської компанії RosUkrEnergo та її співвласника Дмитра Фірташа за звинуваченням у шахрайстві, порушенні прав людини і вимаганні.

У документах, які надійшли до окружного суду Манхеттена, йдеться, що RosUkrEnergo і Дмитро Фірташ "підірвали верховенство закону в Україні", "ошукали громадян", вплинувши на рішення Стокгольмського арбітражного суду.

У 2010 р Арбітражний інститут торгової палати в Стокгольмі ухвалив рішення, яке зобов'язало НАК "Нафтогаз України" повернути компанії RosUkrEnergo 12,1 млрд куб. м газу.

Наприкінці квітня 2011 р стало відомо, що "Нафтогаз" повернув RosUkrEnergo зазначений обсяг газу.

Читайте також:

Фірташ не піде в американський суд, бо Тимошенко не вручила йому ордер

За рік Фірташ встановив світовий рекорд зі збагачення

Фірташ пообіцяв, що Тимошенко погано закінчить

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: