Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Суд окупованого Криму відмовив політв'язню Балуху в умовно-достроковому звільненні

Українець голодує вже 115 днів.

В окупованому Росією Криму так званий Залізничний районний суд Сімферополя відмовив українському активісту Володимиру Балуху в умовно-дострокову звільненні. 

Про це повідомляє "Громадське радіо"

Як зазначається, клопотання про УДЗ за першим вироком, за яким Балуха засудили до 3 років і 5 місяців позбавлення волі, подала його адвокат Ольга Дінзе.

На початку засідання помічник прокурора Денис Мишкін просив суд скасувати розгляд клопотання захисту, оскільки Балуху уже винесли новий вирок - позбавлення волі на 5 років, що, за його словами, не передбачає умовно-дострокового звільнення. 

Своєю чергою Дінзе наголосила, що новий вирок ще не набув чинності, тому захист має право клопотати перед судом на УДЗ за першим вироком. 

Зрештою суддя Дмитро Михайлов відхилив подальший розгляд клопотання про умовно-дострокове звільнення. 

За словами Дінзе, рішення суду було очікуваним, адже, ймовірно, саме через це суд відкладав розгляд клопотання про УДЗ до винесення нового вироку.

Нагадаємо, 5 липня так званий "суд" засудив Балуха до п'яти років позбавлення волі в рамках двох кримінальних справ. Його також зобов'язали виплатити штраф у розмірі 10 тисяч рублів. 

Спершу Володимира Балуха засудили до трьох років і семи місяців колонії-поселення за звинуваченням у нібито незаконному зберіганні боєприпасів. Правозахисники вважають, що його репресували за проукраїнську позицію, зокрема за прапор України, вивішений у дворі його будинку.

19 березня Балух оголосив безстрокове голодування. Адвокат Ольга Дінзе наголошувала, що український активіст за час голодування втратив 30 кг ваги. Сам ув’язнений неодноразово повідомляв про знущання над ним в Сімферопольському СІЗО

Залиште свій коментар

Вибір редакції