Суд оштрафував активіста Влада Сорда за орден Богдана Хмельницького

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Суд оштрафував активіста Влада Сорда за орден Богдана Хмельницького

Влад Сорд

Активіст має сплатити штраф, а також передбачається конфіскація ордена.

Учасника погромів під Офісом президента України Владислава Стафійчука (Влад Сорд) суд визнав винним у присвоєнні ордена Богдана Хмельницького ІІІ ступеня. В активіста конфіскували нагороду та оштрафували на понад тисячу гривень. 

Про це йдеться в Єдиному реєстрі судових рішень.

Зазначається, що правоохоронці провели перевірку і встановили, що Сорду насправді не вручали державних нагород. Так, з протоколу про адміністративне правопорушення вбачається, що за місцем свого проживання він "незаконно зберігав державну нагороду, а саме: орден Богдана Хмельницького ІІІ ступеня, №83075, чим вчинив незаконні дії щодо державних нагород".

"Відповідно до листів керівника Апарату Офісу Президента України Дніпрова О. від 26.03.2021 року та 29.03.2021 року вбачається, що ОСОБА_1 державними нагородами не нагороджувався", - сказано в повідомленні.

Активіста зобов'язали сплатити штраф у розмірі 75 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, це 1 275 гривень. Крім того, він має сплатити судовий збір в сумі 454,00 грн. Також передбачається конфіскація ордена Богдана Хмельницького ІІІ ступеня.

Уточнюється, що активіст провину свою не визнав. Слід додати, що у судовому рішенні прізвища та імена не вказані, але з оприлюдненої інформації стає цілком зрозуміло, що йдеться про активіста Влада Сорда.

Читайте також:

  • До чого тут DZIDZIO: Влад Сорд пояснив, що змусило його піти на акцію протесту під ОП 
  • Самовільне залишення частини: Влад Сорд розповів, чи дійсно його судили за дезертирство 

Де воював Влад Сорд і хто нагородив його орденом Богдана Хмельницького

Де воював Влад Сорд і хто нагородив його орденом Богдана Хмельницького
Наступна публікація