Суд остаточно забрав у Лозінського угіддя

Величезні мисливські угіддя екс-депутата від БЮТ Віктора Лозінського суд зобов’язав повернути Кіровоградському обласному управлінню лісового та мисливського господарства.

Господарський суд Києва визнав незаконним і скасував рішення Кіровоградської обласної ради від 21 березня 2008 року № 424 "Про надання мисливських угідь у користування ТОВ "Мисливське господарство "Голованівське", визнав недійсним договір про умови ведення мисливського господарства від 1 серпня 2008 року та зобов’язав повернути спірні мисливські угіддя, господарем яких вважається колишній народний депутат від БЮТ Віктор Лозінський, Кіровоградському обласному управлінню лісового та мисливського господарства.

Таке рішення суд ухвалив 22 лютого.

Таким чином, Господарським судом Києва задоволено позов Генеральної прокуратури України в інтересах держави щодо незаконного набуття товариством з обмеженою відповідальністю "Мисливське господарство "Голованівське", права на користування мисливськими угіддями загальною площею 26,4 тис. га.

Суд погодився із доводами Генеральної прокуратури про порушення вимог законодавства при наданні вказаному товариству мисливських угідь у користування, зокрема передачі мисливських угідь за відсутності згоди більшості землевласників та землекористувачів, на території ділянок яких знаходяться спірні мисливські угіддя, а також на підставі погоджень неуповноважених посадових осіб сільських рад.

Нагадаємо, 24 липня Кіровоградська облрада відхилила протест прокурора області на п.2 рішення ради 15-ї сесії від 21 березня 2008 року №424 "Про надання мисливських угідь у користування "ТОВ "ТОВ "Мисливське господарство "Голованівське".

Згодом обласна державна адміністрація рекомендувала Кіровоградській обласній раді передати Голованівській та Ульянівській районним організаціям Українського товариства мисливців і рибалок вищезгадані лісові угіддя.

16 червня 2009 року на території мисливських угідь, наданих в користування ТОВ "Мисливське господарство "Голованівське", в результаті зіткнення з народним депутатом від БЮТ Віктором Лозінським, районним прокурором Євгенієм Горбенком і начальником райвідділу міліції Михайлом Ковальським загинув Валерій Олійник.

Віктор Лозінський наразі знаходиться у міжнародному розшуку за підозрою у вбивстві.

Читайте також:

Лозінському залишили 26 гектарів землі

Мисливські угіддя, на яких вбили людину, Лозінський отримав незаконно

ГПУ: депутат Лозінський навмисно убив людину

У Кіровоградській області бачили Лозінського - з бородою й на джипі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: