Суд переніс дату останнього слова Януковича та дозволив виступати із лікарняного ліжка

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Напередодні президент-втікач отримав "спортивну травму".

Оболонський суд міста Києва, де розглядають справу президент-втікача Віктора Януковича, переніс дату його виступу із останнім словом.

Про це повідомив суддя, який головує, Владислав Дев’ятко.

За його словами, виступ Януковича із останнім словом перенесено на 10 ранку 5 грудня. Сторона захисту погодилась на це рішення.

Крім цього, президенту-втікачу дозволили також виступити із лікарняного ліжка у будь-якому положенні – сидячи або й навіть лежачи.

"Безумовно, що не матиме можливість вийти на зв’язок із судом за станом здоров’я. Оскільки, я нагадаю – він перебуває у нерухомому стані, фактично не може підвестися з лікарняного ліжка, тому про жоден відеоконференцзв’язок у такому стані не йдеться", - заявляв напередодні адвокат Олександр Горошинський.

Нагадаємо, 18 листопада, у ЗМІ з'явилася інформація, що президента-втікача Віктора Януковича екстрено госпіталізували до московської клініки імені Скліфосовського. Повідомлялося, що його доправили у нерухомому стані із підозрою на серйозну травму хребта та крововиливом у коліно. Згодом цю інформацію підтвердив і адвокат президента-втікача, зазначивши, що його підзахисний отримав "важку спортивну травму".

 

ВідеоЯнукович не виступить в Оболонському суді через травму

Віктор Янукович обіцявся вийти на відеозв'язок, однак вихідними потрапив у лікарню. Російські ЗМІ повідомляють, що його госпіталізували з травмою хребта, яку отримав під час гри в теніс. Адвокат Януковича повідомив, що у підзахисного спортивна травма, що він не може самостійно пересуватися та підійматися з ліжка. 

Янукович не виступить в Оболонському суді через травму

Залиште свій коментар

Вибір редакції