Суд переніс розгляд справи Пукача

Суд оголосив перерву у кримінальній справі проти Пукача до 23 червня.

Печерський районний суд Києва оголосив перерву в кримінальній справі колишнього начальника департаменту зовнішньої розвідки Міністерства внутрішніх справ Олексія Пукача до 23 червня.

Про це повідомила адвокат Мирослави Гонгадзе Валентина Теличенко.

За її словами, під час засідання суду в четвер, 16 червня, сторони заявляли клопотання.
Теличенко також повідомила, що не бачить перспектив для початку розгляду кримінальної справи по суті, вважаючи, що необхідно направити справу на дорозслідування, оскільки досудове слідство проведене неналежним чином, а також у зв'язку з тим, що не визначено в справі роль колишнього міністра внутрішніх справ Юрія Кравченка та інших осіб.

28 квітня Печерський районний суд Києва оголосив перерву в попередньому засіданні справи Пукача до 26 травня в зв'язку з клопотанням адвоката надати його підзахисному для ознайомлення матеріали кримінальної справи.

31 березня Генпрокуратура затвердила обвинувачувальний висновок щодо Пукача.

Досудовим слідством було встановлено, що обвинувачений, будучи посадовою особою, виконуючи накази і вказівки тодішнього міністра внутрішніх справ Юрія Кравченка та інших посадових осіб, кримінальну справу щодо яких розслідують в окремому провадженні, в травні-вересні 2000 року перевищив службові повноваження щодо громадського діяча Олексія Подольського та Гонгадзе та 17 вересня 2000 скоїв убивство останнього.

Читайте також:

Чорновіл звинуватив Пукача у причетності до вбивства батька

Наставник Пукача розстріляв свою сім'ю через докори сумління

Суд у справі Пукача проходить в закритому режимі без його участі

Суд розпочав розгляд справи Пукача за закритими дверима

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: