Суд почав розглядати справу про тарифи ЖКГ у Києві

На засіданні були розглянуті всі клопотання сторін і залучені всі необхідні докази.

Відбулося перше засідання Шевченківського суду Києва за позовом Віталія Кличка до київської мерії щодо незаконності розпоряджень в.о. голови міськадміністрації Анатолія Голубченка від 29 квітня.

Як повідомляє прес-служба Блоку Кличка, на засіданні були розглянуті всі клопотання сторін і залучені всі необхідні докази. До позову Кличка в якості третіх осіб приєдналися більше 20 киян, які не погоджуються платити за новими тарифами.

Крім того, з боку міськадміністрації до справи приєдналася АК "Київенерго", яка не заявила про самостійні вимоги. "Тому не зрозуміло, яку пропозицію компанія збирається відстоювати в суді, адже" Київенерго "є виробником житлово-комунальних послуг, але не є їх виконавцем. В той час, як тарифи затверджуються саме для виконавців комунальних послуг - про це чітко зазначено в законодавстві" , - відзначили у Блоці.

У Блоці Кличка впевнені, що у суду є всі підстави для задоволення позовних вимог та скасування розпоряджень Голубченка.

Наступне засідання суду відбудеться 8 жовтня о 11:00.

Нагадаємо, тарифи на комунальні послуги в Києві підвищилися з 1 червня. Проте Шевченківський районний суд столиці зупинив дію розпоряджень міськадміністрації про підвищення тарифів ЖКГ. 27 липня Київський апеляційний адміністративний суд своїм рішенням повернув нові комунальні тарифи.

У той же час, 17 липня Кабінет міністрів ухвалив рішення про скасування нових тарифів на комунальні послуги в столиці і направив рекомендації президенту України Віктору Ющенку скасувати відповідні розпорядження міськадміністрації.

При цьому 19 серпня перший заступник міністра юстиції України Євген Корнійчук заявив про те, що Окружний адміністративний суд Києва заборонив КМДА підвищувати тарифи на житлово-комунальні послуги в столиці. Однак перший заступник голови міськадміністрації Анатолій Голубченко заявив про те, що київська мерія не отримувала постанову про заборону застосування нових комунальних тарифів.

КМДА знизила тарифи на комунальні послуги в столиці на 5% у серпні-вересні.

Тим часом, прокуратура Києва встановила ряд грубих порушень чинного законодавства при розробці та прийнятті розпоряджень міськадміністрації про підвищення житлово-комунальних тарифів у столиці і внесла подання мерові Києва Леоніду Черновецькому про усунення цих порушень.

Читайте також:

Уряд скасує нові комунальні тарифи Черновецького

У Києві понизили тарифи на комунальні послуги

У Києві знову скасовані нові комунальні тарифи

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: