Суд подовжив до 4 місяців арешт двох підозрюваних у справі "King’s Capital"

Суд залишив під вартою підозрюваних у шахрайстві з фінансами "Kings Capital" ще на 4 місяці. Лише двох, прізвища яких не називаються.

25 вересня Печерський районний суд столиці прийняв рішення про подовження терміну утримання під вартою до 4 місяців двом підозрюваним у кримінальній справі, порушеній стосовно шахрайських дій із заволодіння грошовими коштами вкладників групи компаній "King’s Capital".

Про це повідомили у прес-службі Головного управління боротьби з організованою злочинністю МВС України.
У повідомленні не вказуються прізвища підозрюваних в махінаціях - лише уточнюється, що вони розпоряджалися коштами, шахрайським шляхом одержаними у вкладників.

Нагадаємо, Печерський районний суд Києва 4 вересня залишив під арештом одного з підозрюваних в махінаціях з фінансовими ресурсами фінансової групи King’s Capital Ігоря Колесникова.

Загалом, за даними міліції, виявлено близько 6 тис. договорів "King’s Capital" з вкладниками. Мінімальна сума вкладу становить 2,5 тис. грн, найбільший вклад - 555 тис. грн.

У договорах, які потрапили до міліції, фігурували цифри від 30 до 70 тис. грн.

У березні 2009 року міліція заарештувала майно фінансової групи "King’s Capital".

Столична міліція 24 листопада минулого року затримала керівника ТОВ "King’s Capital" Олександра Бандурченка. Наприкінці серпня цього року суд у Києві звільнив Бандурченка з-під варти на підписку про невиїзд.

Громадянин Нігерії Сандей Аделаджа, який офіційно проживає в Україні, звинувачується в організації заволодіння коштами громадян шляхом шахрайства, здійсненого в особливо великих розмірах.

Господарський суд Києва 21 серпня 2009 року визнав банкротом ТОВ "King’s Capital" і відкрив ліквідаційну процедуру.

Читайте також:

Скандальну компанію "King's Capital" визнано банкрутом

Афера King's Capital перевершила "Еліту-Центр"

До афери King's Capital причетний Сандей Аделаджа

Аделаджі висунуто звинувачення у шахрайстві

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: