Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Суд покарав "ватника", який паплюжив стелу Героїв Небесної Сотні в Чернігові

Суд покарав "ватника", який паплюжив стелу Героїв Небесної Сотні в Чернігові

Дії чоловіка розглядалися за статтею 173 Кодексу про адміністративні правопорушення

Суд покарав за кидання пляшок у стелу Героїв Небесної Сотні чоловіка, якого 20 липня знайшли прив’язаним до стовпа в Чернігові з табличкою "Я ватнік".

Про це свідчить повідомлення прес-служби поліції Чернігівщини.

"Деснянський районний суд Чернігова розглянув адміністративну справу відносно чоловіка, який 15 липня кидав пляшки в стелу Героїв Небесної Сотні, і призначив йому покарання у вигляді 50 годин громадських робіт", - розповідають правоохоронці.

Дії чоловіка розглядалися за статтею 173 Кодексу про адміністративні правопорушення (дрібне хуліганство).

За законом, за таке порушення він міг також пройти виправні роботи строком від 1 до 2 місяців із відрахуванням 20% заробітку або піти під арешт на строк до 15 діб.

Зрештою суд прийняв рішення, що чоловік має відпрацювати 50 годин громадських робіт, а також сплатити судовий збір у розмірі 352 гривні.

20 липня цього чоловіка знайшли прив’язаним до стовпа в Чернігові з табличкою "Я ватнік" і доставили до міського відділу поліції.

Правоохоронці сказали, що візуально він схожий на особу, яка 4-5 днів тому кидалася пляшками в стелу з фотографіями загиблих Героїв Небесної Сотні. Тоді чоловіка затримали, з ним спілкувалася поліція.

Поліція Чернігова також відкрила кримінальне провадження за фактом хуліганства та встановлює обставини, за яких чоловіка прив'язали до стовпа.

Залиште свій коментар

Вибір редакції