Суд поновив директора ЧАЕС на посаді

Суд поновив директора ЧАЕС Грамоткіна, раніше звільненого Шуфричем, на посаді.

Міський суд Славутича (Київська область) поновив на посаді генерального директора державного спеціалізованого підприємства "Чорнобильська АЕС" Ігоря Грамоткіна, звільненого на початку жовтня наказом керівника МНС Нестора Шуфрича за порушення умов контракту.
 
Про це повідомила прес-служба ЧАЕС із посиланням на відповідне рішення суду від 12 листопада. 

Ігор Грамоткін
УНІАН
Ігор Грамоткін знову керує ЧАЕС.
Прес-служба підкреслює, що за рішенням суду Грамоткін поновлений на посаді генерального директора ДСП ЧАЕС з 8 жовтня 2007 року, тобто з моменту звільнення. 

Крім того, за рішенням суду на користь Грамоткіна з підприємства стягається сума в розмірі його заробітної плати за час вимушеного прогулу. 

Суд також прийняв рішення, що МНС має відшкодувати генеральному директору витрати, понесені на отримання правової допомоги, і виплатити на користь держави судовий збір і витрати на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи.

Нагадаємо, МНС наказом від 8 жовтня звільнило Грамоткіна з посади генерального директора державного спеціалізованого підприємства "Чорнобильська АЕС" з мотивуванням - за порушення умов контракту. 

Пізніше в МНС заявили, що контракт з Грамоткіним був розірваний у зв`язку з тим, що він не забезпечив терміни та обсяги ремонтних робіт, пов`язаних із виведенням з експлуатації Чорнобильської АЕС, а також створенням безпеки об`єкта "Укриття".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: