Суд поновив карні справи проти Цушка

Рішення про закриття кримінальних справ проти Василя Цушка скасовано Апеляційним судом столиці.

Апеляційний суд міста Києва скасував рішення Печерського райсуду столиці, яким було закрито кримінальні справи щодо екс-міністра внутрішніх справ України Василя Цушка.

Василь Цушко
УНІАН
Проти Василя Цушка можуть поновити кримінальні справи.
Згідно з ухвалою Апеляційного суду Києва від 21 листопада 2007 року, скасовано постанову Печерського районного суду Києва від 14 червня 2007 року, якою було задоволено скаргу адвоката Кришмарела в інтересах Цушка на постанови в. о. генерального прокурора України від 24 травня 2007 року про порушення ряду кримінальних справ по подіях у Генеральній прокуратурі. 

Зокрема, йдеться про порушення кримінальної справи за фактом захоплення будівлі Генпрокуратури з метою перешкодити нормальній роботі цієї установи (за ознаками злочину, передбаченого ст.341 Кримінального кодексу України); про порушення кримінальної справи відносно Цушка за обставинами перевищення влади та службових повноважень, що заподіяло істотну шкоду охоронюваним законом державним інтересам і супроводжувалось насильством (за ознаками злочину, передбаченого ч.2 ст.365 КК України); про порушення кримінальної справи за фактом перевищення влади та службових повноважень, що заподіяло істотну шкоду охоронюваним законом державним інтересам і супроводжувалось насильством (за ознаками злочину, передбаченого ч.2 ст.365 КК України); про порушення кримінальної справи за фактом втручання у діяльність працівників правоохоронних органів (за ознаками злочину, передбаченого ч.1 ст.343 КК України). 

Ухвалою Апеляційного суду Києва скасовано постанову Печерського суду, і всі матеріали направлені на новий судовий розгляд у той же суд, але для розгляду іншим суддею. 

Вищезазначена ухвала Апеляційного суду міста Києва була ухвалена колегією суддів палати у кримінальних справах. 

Нагадаємо, Печерський райсуд Києва за скаргою адвоката Василя Цушка скасував постанову про порушення 4 кримінальних справ, пов`язаних із захопленням будівлі Генпрокуратури 24 травня, у тому числі й щодо міністра внутрішніх справ. 

Рішення про скасування постанов про порушення кримінальних справ Печерський суд ухвалив на підставі того, що при їх винесенні не було проведено відповідну дослідчу перевірку. 

Події в Генпрокуратурі
УНІАН
Травневі події в Генпрокуратурі знову можуть стати предметом уваги правоохоронців.
У провадженні Генпрокуратури залишалася ще одна, п`ята кримінальна справа, порушена одним зі слідчих Головного слідчого управління Генпрокуратури за фактом захоплення цього відомства. 

25 червня Генпрокуратура оскаржила в Апеляційному суді Києва рішення Печерського райсуду про скасування постанови, виданої на той час в.о. генпрокурора Віктором Шемчуком, про порушення кримінальної справи щодо Цушка.
 
24 липня стало відомо, що кримінальні справи, порушені в травні-червні СБУ за фактом "захоплення будівлі Генпрокуратури" силами міліції на чолі з міністром внутрішніх справ Цушком, закрито.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: