Суд поновив на посаді мера Конотопа жорстокого побитого тиждень тому Семеніхіна

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Суд поновив на посаді мера Конотопа жорстокого побитого тиждень тому Семеніхіна

Семеніхіна зняли з посади рік тому.

У п'ятницю, 5 липня, Сумський окружний адміністративний суд визнав протиправним та скасував рішення Конотопської міської ради від 28 серпня 2018 року про дострокове припинення повноважень міського голови Артема Семеніхіна.

"За результатами судового розгляду справи суд частково задовільнив позовні вимоги та скасував рішення Конотопської міської ради 7 скликання від 28.08.2018 "Про дострокове припинення повноважень міського голови Семеніхіна А.Ю.", поновив позивача на посаді міського голови м. Конотоп та зобов’язав виплатити йому різницю між середнім заробітком за час вимушеного прогулу та отриманими доходами у зв’язку з виконанням обов’язків військовослужбовця за контрактом за період з 28.08.2018 по день фактичного розрахунку", - ідеться в повідомленні суду.

Також зазначається, що "рішення в частині поновлення позивача на посаді міського голови м. Конотоп та виплаті середнього заробітку за час вимушеного прогулу в межах суми за один місяць підлягає негайному виконанню".

Протягом десяти днів обіцяють скласти повний текст рішення. Після того протягом 30 днів може бути подана апеляція.

Атовець і "свободівець" Семеніхін мером Конотопа став у листопаді 2015-го. Депутати проголосували про зняття його з посади наприкінці літа 2018-го. 2017 року Семеніхін зірвав збори партії Віктора Медведчука "Український вибір", назвавши її діяльність антиукраїнською.

Уночі 27 червня 2019-го на Семеніхіна напали та сильно побили - лікарі констатували травму голови та переломом шийного відділу хребта. Поліція відкрила кримінальне провадження за статтею "замах на вбивство". У нападі Семеніхін підозрює своїх конкурентів на виборах - він балотується нині до Верховної Ради.

Колишній міський голова Конотопа перебуває у реанімації після жорстокого побиття

Колишній міський голова Конотопа перебуває у реанімації після жорстокого побиття


 

 

Наступна публікація