Суд поновив на посаді звільненого у 2005 році мера Львова

Вирок суду підлягяє негайному виконанню. Тепер у Львова одночасно два міських голови.

30 квітня 2009 року Апеляційний адміністративний суд міста Києва підтвердив рішення Шевченківського районного суду Києва від 27 грудня 2005 року про поновлення Любомира Буняка на посаді міського голови Львова. Таким чином у цій справі поставлено остаточну крапку. Про це сьогодні, 1 червня, повідомив сам Любомир Буняк.

Тепер Буняк має намір приступити до виконання обов’язків мера Львова.

"Вирок суду вступив у дію і підлягає негайному виконанню", – повідомив він.

Він розповів, що відповідні документи вже подав у юридичне управління Львівської міськради, а решта – "справа виконавчої служби".

"Я готовий вже (приступити до виконання обов’язків мера Львова). Однак зараз Садовий (нинішній мер Львова Андрій Садовий - ТСН.ua) у відпустці. Я хочу, щоб він ознайомився зі всіма документами. У наступний понеділок-вівторок рішення суду буде подане для виконання у виконавчу службу", – пояснив Буняк.

Він додав, що вимагатиме грошової компенсації за весь час "вимушеного прогулу". Також Буняк претендує на зарахування йому трудового стажу.

Крім того, суд постановив:

"Визнати протиправним розпорядження секретаря Львівської міської ради – в. о. міського голови Зіновія Сірика №769 від 28.09.2005 року про вступ до виконання повноважень міського голови в частині виконання ним повноважень міського голови міста Львова від 27.12. 2005 року". Це означає, що всі розпорядження підписані Сіриком в. о. міського голови Львова автоматично втрачають законність.

Рішення Апеляційного адмінсуду Києва набуло чинності 30 травня.

27 грудня 2005 року Шевченківський суд Києва поновив Буняка на посаді міського голови Львова, після того як 27 вересня того ж року міські депутати достроково припинили його повноваження.

У відповідь депутати Львівської міської ради наприкінці грудня 2005 року прийняли повторне рішення про дострокове припинення повноважень Буняка на посаді міського голови. Це рішення, у свою чергу, опротестував прокурор Львова. Буняк також його оскаржив у одному із судів Києва. Потім Львівська міськрада програла в апеляційному суді, оскаржуючи рішення про поновлення Буняка на посаді мера Львова.

Читайте також:

 Ющенко знайшов гроші на будівництво євростадіону у Львові

У Львові пограбували міськраду

L'Equipe: Євро-2012 пройде лише в Києві і Львові

У Львові продають консервоване "натуральне повітря"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: