Суд поновив нумерацію кандидатів у президенти в бюлетенях

Суд залишив чинним рішення ЦВК - вперше в Україні прізвища кандидатів у президенти в бюлетенях будуть пронумеровані.

Вищий адміністративний суд України залишив у силі постанову Центральної виборчої комісії щодо запровадження нумерації кандидатів у президенти у виборчому бюлетені. Про це заявила заступник голови ЦВК Жанна Усенко-Чорна.

Як відомо, кандидат у президенти Людмила Супрун оскаржила в Київському апеляційному адміністративному суді постанову, яка зобов'язувала ЦВК скасувати нумерацію, однак Вищий адміністративний суд залишив її у силі.

15 грудня ЦВК затвердила розмір та форму бюлетеня для голосування на виборах президента. Навпроти кожного кандидата у президенти буде стояти порядковий номер, а список кандидатів у президенти буде розташовано в алфавітному порядку, як і раніше.

Як заявила Усенко-Чорна, передбачена постановою Центральної виборчої комісії нумерація кандидатів у президенти у виборчому бюлетені може призвести до зриву друку бюлетенів, що в свою чергу може поставити під загрозу проведення виборів.

Згідно з постановою, кандидати в президенти, зокрема, отримали номери: №13 - Юлія Тимошенко, №14 - Сергій Тігіпко, №15- Олег Тягнибок, №16 - Віктор Ющенко, №17 - Віктор Янукович, №18 - Арсеній Яценюк.

Читайте також:

Тимошенко: Проблем з фінансуванням виборів немає

Суд скасував номери кандидатів у виборчих бюлетенях

Ющенко звинуватив Центрвиборчком в упередженому ставленні до себе

Тимошенко: Христос і його апостоли - теж цифра 13

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: