Суд поновив Піскуна на посаді генпрокурора

Святослав Піскун поки розмірковує, чи повертатися йому на посаду генпрокурора.

Окружний апеляційний суд Києва у п'ятницю, 24 квітня, скасував указ президента Віктора Ющенка, яким у 2007 році Святослава Піскуна було звільнено з посади генерального прокурора.

Про це ТСН.ua стало відомо з власних джерел.

Піскун вже прокоментував це рішення. Він, зокрема, повідомив, що окружний апеляційний суд скасував указ глави держави від 24 травня 2007 року, яким було скасовано попередній указ президента про призначення Піскуна керівником Генпрокуратури.

За словами політика, указ Ющенка було визнано незаконним у зв'язку з тим, що він звільнив генпрокурора без згоди Верховної ради.

Разом із тим, Піскун не знає, що робитиме після указу. Він зазначив, що зараз є народним депутатом, а посаду голови ГПУ теж легітимно посідає Олександр Медведько.

В той же час, Піскун впевнений, що Секретаріат президента буде в судах оскаржувати рішення про поновлення його на посаді. Втім, на переконання політика, єдине, що залишається СП, - звільнити людину, яка підготувала указ про його звільнення.   

Політик додав, що судова тяганина йому набридла, і рішення про поновлення на посаді його не дуже порадувало.

Нагадаємо, у травні 2007 року президент звільнив Піскуна з посади генпрокурора, обґрунтувавши це тим, що не можна керувати ГПУ і одночасно бути народним депутатом.

Це рішення екс-генпрокурор відразу оскаржив у суді.

Святослава Піскуна з посади голови Генпрокуратури звільняли кілька разів, причому почали це робити ще при президентстві Леоніда Кучми.

До травневого указу президент востаннє звільняв Піскуна
14 жовтня 2005 року. Втім, у квітні 2007 року суд поновив його на посаді.

Читайте також:

Медведчука шість годин допитували в Генпрокуратурі

Піскун знає, чому отруїли Ющенка

В Україні знову два генпрокурори

ВР залишила Піскуна

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: